Bölgeler

BİZ ÇEVİRELİM, SİZ PRESTİJ KAZANIN.

Diyarbakır tercüme bürosu

İngilizce Sözlük

Yönü : Kelime:

Cümle Tercüme

Yer değiştir

Çevirisi istenilen metini kutuya yapıştırın.
Diyarbakır Tercüme Büroları

Sistemize kayıtlı Diyarbakırda terüme bürosu bulunmamaktadır. Diyarbakır bölgesinde çeviri şirketleri eklenebilir. Tercüme fiyatı almak için Diyarbakır tercüme firmaları online destek veya Diyarbakırdaki tercüme ofisi iletişim linkinden telefon ve adres bilgisine ulaşabilirsiniz.


Diyarbakırda Yeminli Tercümanlık

 

 

 • Akademik çeviri
 • Hukuki çeviri
 • Tıbbi çeviri
 • Web sitesi çevirisi
 • Sözlü (Ardıl/Simultane) çeviriler
 •  

   

  Tercüme Talebinde Bulunma

  Diyarbakır bölgesinde ikamet ediyorsanız ve Diyarbakırda tercüme bürosu aramanıza gerek kalmaksızın çevirisi istenen dokümanı tercumeservisi@gmail.com adresine veya 0212 258 90 79 nolu telefon numarasına faks veya e-mail olarak yolladığınız takdirde kısa sürede tarafınıza fiyatını ve çeviri süresini bildireceğiz.

   

  Çevirisi tamamlanan noter tasdikli veya yeminli mühürlü çeviriyi kargo ile Diyarbakır bölgesine bir gün sonra ulaşacaktır.

   

  Dilerseniz Diyarbakır adresinizden aldırabilir ve gerekli prosedürü yerine getirip yine Diyarbakır adresinize gönderebiliriz.

   

  En iyi fiyata yüksek kaliteli tercüme için zaman kaybetmeyin e-mail yollayın Diyarbakır temsilcimiz sizi arayıp bilgilendirsin.

   

  Diyarbakır müşteri temsilcimiz 7/24 hizmetinizdedir.

   

  Yeminli Çeviri Yaptığımız Diller

  Almanca çeviri, Arnavutça, Boşnakça, Arapça, Azerice, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Endonezce, Ermenice, Farsça, Fince, Flamanca, Fransızca, Gürcüce, Hırvatça, İbranice, ingilizce tercüme , İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Kazakça, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Macarca, Makedonca, Moldovca, Norveççe, Osmanlıca, Özbekçe, Portekizce, Romence, Rumca, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, Taice, Türkmence, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yunanca

   

  Tercüme Büroları Merkez