Bölgeler

BİZ ÇEVİRELİM, SİZ PRESTİJ KAZANIN.

Diyarbakır merkez tercüme bürosu

İngilizce Sözlük

Yönü : Kelime:

Cümle Tercüme

Yer değiştir

Çevirisi istenilen metini kutuya yapıştırın.
Diyarbakır merkez Tercüme Büroları

Sistemize kayıtlı Diyarbakır merkezde terüme bürosu bulunmamaktadır. Diyarbakır merkez bölgesinde çeviri şirketleri eklenebilir. Tercüme fiyatı almak için Diyarbakır merkez tercüme firmaları online destek veya Diyarbakır merkezdeki tercüme ofisi iletişim linkinden telefon ve adres bilgisine ulaşabilirsiniz.


Diyarbakır merkezde Yeminli Tercümanlık

 

 

 • Akademik çeviri
 • Hukuki çeviri
 • Tıbbi çeviri
 • Web sitesi çevirisi
 • Sözlü (Ardıl/Simultane) çeviriler
 •  

   

  Tercüme Talebinde Bulunma

  Diyarbakır merkez bölgesinde ikamet ediyorsanız ve Diyarbakır merkezde tercüme bürosu aramanıza gerek kalmaksızın çevirisi istenen dokümanı tercumeservisi@gmail.com adresine veya 0212 258 90 79 nolu telefon numarasına faks veya e-mail olarak yolladığınız takdirde kısa sürede tarafınıza fiyatını ve çeviri süresini bildireceğiz.

   

  Çevirisi tamamlanan noter tasdikli veya yeminli mühürlü çeviriyi kargo ile Diyarbakır merkez bölgesine bir gün sonra ulaşacaktır.

   

  Dilerseniz Diyarbakır merkez adresinizden aldırabilir ve gerekli prosedürü yerine getirip yine Diyarbakır merkez adresinize gönderebiliriz.

   

  En iyi fiyata yüksek kaliteli tercüme için zaman kaybetmeyin e-mail yollayın Diyarbakır merkez temsilcimiz sizi arayıp bilgilendirsin.

   

  Diyarbakır merkez müşteri temsilcimiz 7/24 hizmetinizdedir.

   

   

  Tercüme Büroları Merkez