Bölgeler

BİZ ÇEVİRELİM, SİZ PRESTİJ KAZANIN.

Hakkari merkez tercüme bürosu

İngilizce Sözlük

Yönü : Kelime:

Cümle Tercüme

Yer değiştir

Çevirisi istenilen metini kutuya yapıştırın.
Hakkari merkez Tercüme Büroları

Sistemize kayıtlı Hakkari merkezde terüme bürosu bulunmamaktadır. Hakkari merkez bölgesinde çeviri şirketleri eklenebilir. Tercüme fiyatı almak için Hakkari merkez tercüme firmaları online destek veya Hakkari merkezdeki tercüme ofisi iletişim linkinden telefon ve adres bilgisine ulaşabilirsiniz.


Hakkari merkezde Yeminli Tercümanlık

 

 

 • Akademik çeviri
 • Hukuki çeviri
 • Tıbbi çeviri
 • Web sitesi çevirisi
 • Sözlü (Ardıl/Simultane) çeviriler
 •  

   

  Tercüme Talebinde Bulunma

  Hakkari merkez bölgesinde ikamet ediyorsanız ve Hakkari merkezde tercüme bürosu aramanıza gerek kalmaksızın çevirisi istenen dokümanı tercumeservisi@gmail.com adresine veya 0212 258 90 79 nolu telefon numarasına faks veya e-mail olarak yolladığınız takdirde kısa sürede tarafınıza fiyatını ve çeviri süresini bildireceğiz.

   

  Çevirisi tamamlanan noter tasdikli veya yeminli mühürlü çeviriyi kargo ile Hakkari merkez bölgesine bir gün sonra ulaşacaktır.

   

  Dilerseniz Hakkari merkez adresinizden aldırabilir ve gerekli prosedürü yerine getirip yine Hakkari merkez adresinize gönderebiliriz.

   

  En iyi fiyata yüksek kaliteli tercüme için zaman kaybetmeyin e-mail yollayın Hakkari merkez temsilcimiz sizi arayıp bilgilendirsin.

   

  Hakkari merkez müşteri temsilcimiz 7/24 hizmetinizdedir.

   

   

  Tercüme Büroları Merkez