Bölgeler

BİZ ÇEVİRELİM, SİZ PRESTİJ KAZANIN.

Şanlıurfa merkez tercüme bürosu

İngilizce Sözlük

Yönü : Kelime:

Cümle Tercüme

Yer değiştir

Çevirisi istenilen metini kutuya yapıştırın.
Şanlıurfa merkez Tercüme Büroları

Sistemize kayıtlı Şanlıurfa merkezde terüme bürosu bulunmamaktadır. Şanlıurfa merkez bölgesinde çeviri şirketleri eklenebilir. Tercüme fiyatı almak için Şanlıurfa merkez tercüme firmaları online destek veya Şanlıurfa merkezdeki tercüme ofisi iletişim linkinden telefon ve adres bilgisine ulaşabilirsiniz.


Şanlıurfa merkezde Yeminli Tercümanlık

 

 

 • Akademik çeviri
 • Hukuki çeviri
 • Tıbbi çeviri
 • Web sitesi çevirisi
 • Sözlü (Ardıl/Simultane) çeviriler
 •  

   

  Tercüme Talebinde Bulunma

  Şanlıurfa merkez bölgesinde ikamet ediyorsanız ve Şanlıurfa merkezde tercüme bürosu aramanıza gerek kalmaksızın çevirisi istenen dokümanı tercumeservisi@gmail.com adresine veya 0212 258 90 79 nolu telefon numarasına faks veya e-mail olarak yolladığınız takdirde kısa sürede tarafınıza fiyatını ve çeviri süresini bildireceğiz.

   

  Çevirisi tamamlanan noter tasdikli veya yeminli mühürlü çeviriyi kargo ile Şanlıurfa merkez bölgesine bir gün sonra ulaşacaktır.

   

  Dilerseniz Şanlıurfa merkez adresinizden aldırabilir ve gerekli prosedürü yerine getirip yine Şanlıurfa merkez adresinize gönderebiliriz.

   

  En iyi fiyata yüksek kaliteli tercüme için zaman kaybetmeyin e-mail yollayın Şanlıurfa merkez temsilcimiz sizi arayıp bilgilendirsin.

   

  Şanlıurfa merkez müşteri temsilcimiz 7/24 hizmetinizdedir.

   

   

  Tercüme Büroları Merkez