Bölgeler

BİZ ÇEVİRELİM, SİZ PRESTİJ KAZANIN.

Tekirdağ tercüme bürosu

İngilizce Sözlük

Yönü : Kelime:

Cümle Tercüme

Yer değiştir

Çevirisi istenilen metini kutuya yapıştırın.
Tekirdağ Tercüme Büroları

Sistemize kayıtlı Tekirdağda terüme bürosu bulunmamaktadır. Tekirdağ bölgesinde çeviri şirketleri eklenebilir. Tercüme fiyatı almak için Tekirdağ tercüme firmaları online destek veya Tekirdağdaki tercüme ofisi iletişim linkinden telefon ve adres bilgisine ulaşabilirsiniz.


Tekirdağda Yeminli Tercümanlık

 

 

 • Akademik çeviri
 • Hukuki çeviri
 • Tıbbi çeviri
 • Web sitesi çevirisi
 • Sözlü (Ardıl/Simultane) çeviriler
 •  

   

  Tercüme Talebinde Bulunma

  Tekirdağ bölgesinde ikamet ediyorsanız ve Tekirdağda tercüme bürosu aramanıza gerek kalmaksızın çevirisi istenen dokümanı tercumeservisi@gmail.com adresine veya 0212 258 90 79 nolu telefon numarasına faks veya e-mail olarak yolladığınız takdirde kısa sürede tarafınıza fiyatını ve çeviri süresini bildireceğiz.

   

  Çevirisi tamamlanan noter tasdikli veya yeminli mühürlü çeviriyi kargo ile Tekirdağ bölgesine bir gün sonra ulaşacaktır.

   

  Dilerseniz Tekirdağ adresinizden aldırabilir ve gerekli prosedürü yerine getirip yine Tekirdağ adresinize gönderebiliriz.

   

  En iyi fiyata yüksek kaliteli tercüme için zaman kaybetmeyin e-mail yollayın Tekirdağ temsilcimiz sizi arayıp bilgilendirsin.

   

  Tekirdağ müşteri temsilcimiz 7/24 hizmetinizdedir.

   

  Yeminli Çeviri Yaptığımız Diller

  Almanca çeviri, Arnavutça, Boşnakça, Arapça, Azerice, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Endonezce, Ermenice, Farsça, Fince, Flamanca, Fransızca, Gürcüce, Hırvatça, İbranice, ingilizce tercüme , İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Kazakça, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Macarca, Makedonca, Moldovca, Norveççe, Osmanlıca, Özbekçe, Portekizce, Romence, Rumca, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, Taice, Türkmence, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yunanca

   

  Tercüme Büroları Merkez