Bölgeler

BİZ ÇEVİRELİM, SİZ PRESTİJ KAZANIN.

Tekirdağ Merkez tercüme bürosu

İngilizce Sözlük

Yönü : Kelime:

Cümle Tercüme

Yer değiştir

Çevirisi istenilen metini kutuya yapıştırın.
Tekirdağ Merkez Tercüme Büroları

Sistemize kayıtlı Tekirdağ Merkezde terüme bürosu bulunmamaktadır. Tekirdağ Merkez bölgesinde çeviri şirketleri eklenebilir. Tercüme fiyatı almak için Tekirdağ Merkez tercüme firmaları online destek veya Tekirdağ Merkezdeki tercüme ofisi iletişim linkinden telefon ve adres bilgisine ulaşabilirsiniz.


Tekirdağ Merkezde Yeminli Tercümanlık

 

 

 • Akademik çeviri
 • Hukuki çeviri
 • Tıbbi çeviri
 • Web sitesi çevirisi
 • Sözlü (Ardıl/Simultane) çeviriler
 •  

   

  Tercüme Talebinde Bulunma

  Tekirdağ Merkez bölgesinde ikamet ediyorsanız ve Tekirdağ Merkezde tercüme bürosu aramanıza gerek kalmaksızın çevirisi istenen dokümanı tercumeservisi@gmail.com adresine veya 0212 258 90 79 nolu telefon numarasına faks veya e-mail olarak yolladığınız takdirde kısa sürede tarafınıza fiyatını ve çeviri süresini bildireceğiz.

   

  Çevirisi tamamlanan noter tasdikli veya yeminli mühürlü çeviriyi kargo ile Tekirdağ Merkez bölgesine bir gün sonra ulaşacaktır.

   

  Dilerseniz Tekirdağ Merkez adresinizden aldırabilir ve gerekli prosedürü yerine getirip yine Tekirdağ Merkez adresinize gönderebiliriz.

   

  En iyi fiyata yüksek kaliteli tercüme için zaman kaybetmeyin e-mail yollayın Tekirdağ Merkez temsilcimiz sizi arayıp bilgilendirsin.

   

  Tekirdağ Merkez müşteri temsilcimiz 7/24 hizmetinizdedir.

   

   

  Tercüme Büroları Merkez