Bölgeler

BİZ ÇEVİRELİM, SİZ PRESTİJ KAZANIN.

Zonguldak tercüme bürosu

İngilizce Sözlük

Yönü : Kelime:

Cümle Tercüme

Yer değiştir

Çevirisi istenilen metini kutuya yapıştırın.
Zonguldak Tercüme Büroları

Sistemize kayıtlı Zonguldakda terüme bürosu bulunmamaktadır. Zonguldak bölgesinde çeviri şirketleri eklenebilir. Tercüme fiyatı almak için Zonguldak tercüme firmaları online destek veya Zonguldakdaki tercüme ofisi iletişim linkinden telefon ve adres bilgisine ulaşabilirsiniz.


Zonguldakda Yeminli Tercümanlık

 

 

 • Akademik çeviri
 • Hukuki çeviri
 • Tıbbi çeviri
 • Web sitesi çevirisi
 • Sözlü (Ardıl/Simultane) çeviriler
 •  

   

  Tercüme Talebinde Bulunma

  Zonguldak bölgesinde ikamet ediyorsanız ve Zonguldakda tercüme bürosu aramanıza gerek kalmaksızın çevirisi istenen dokümanı tercumeservisi@gmail.com adresine veya 0212 258 90 79 nolu telefon numarasına faks veya e-mail olarak yolladığınız takdirde kısa sürede tarafınıza fiyatını ve çeviri süresini bildireceğiz.

   

  Çevirisi tamamlanan noter tasdikli veya yeminli mühürlü çeviriyi kargo ile Zonguldak bölgesine bir gün sonra ulaşacaktır.

   

  Dilerseniz Zonguldak adresinizden aldırabilir ve gerekli prosedürü yerine getirip yine Zonguldak adresinize gönderebiliriz.

   

  En iyi fiyata yüksek kaliteli tercüme için zaman kaybetmeyin e-mail yollayın Zonguldak temsilcimiz sizi arayıp bilgilendirsin.

   

  Zonguldak müşteri temsilcimiz 7/24 hizmetinizdedir.

   

  Yeminli Çeviri Yaptığımız Diller

  Almanca çeviri, Arnavutça, Boşnakça, Arapça, Azerice, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danca, Endonezce, Ermenice, Farsça, Fince, Flamanca, Fransızca, Gürcüce, Hırvatça, İbranice, ingilizce tercüme , İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Kazakça, Korece, Latince, Lehçe, Letonca, Macarca, Makedonca, Moldovca, Norveççe, Osmanlıca, Özbekçe, Portekizce, Romence, Rumca, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, Taice, Türkmence, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Yunanca

   

  Tercüme Büroları Merkez